Contacten
 
Reisverslagen
De huidige (gezamelijke) besturen van de activiteitencommissies Regio Zwolle bestaan uit:

Voor de oud medewerkers SSEN:






Voor de oud medewerkers van SSE:
Adres: Activiteitencommissie Regio Zwolle
Secretariaat de heer G.A van Elburg, telefoon 038-4446929
Hemsterhuislaan 93
8024 DX  Zwolle
E-mailadres secretariaat activiteitencommissie:  
aczwolle@ssen-spenzwolle.nl
Website: 
www.ssen-spenzwolle.nl
Inkoopvereniging Over de IJssel: G.A. van Elburg.
E-mailadres Gosse van Elburg: 
gossevanelburg@ssen-spenzwolle.nl
RABO-Bankrekening:  NL15 RABO 0105400955
ING Rekening:  NL75 INGB 0007227886
Martin Borkent(voorzitter)        -    martinborkent@ssen-spenzwolle.nl (SSEN)
Wim Volkers                              -    wimvolkers@ssen-spenzwolle.nl (SSEN)
Gosse van Elburg,                   -    gossevanelburg@ssen-spenzwolle.nl (SSEN)
Jan Heetebrij                            -    janheetebrij@hotmail.com (SSEN)
Jack Snel                                   -    jacksnel@ssen-spenzwolle.nl (SSEN)


Klaas Bosman                         -    klaasbosman@ssen-spenzwolle.nl (SSE) tevens commissievoorzitter van Zwolle

Sylvia Tulen                                -    sylviatulen@ssen-spenzwolle.nl (Nexus)
Voor de  actieve mederwerkers van NEXUS:
Vorige pagina
Copyright 2010 by
"Seniorencie Zwolle"

Van links naar rechts: Martin Borkent, Wim Volkers, Jan Heetebrij, Sylvia Tulen,
Klaas Bosman, Gosse van Elburg en Jack Snel
SSE: Stichting Senioren Enexis (postactive deelnemers Enexis)
Nexus: Personeelsactiviteiten Enexis (actieve werknemers Enexis)